|  |  | 

Frezarki CNC Usługi

Samochód zastępczy – Bydgoszcz

Samochód zastępczy – Bydgoszcz
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

samochód zastępczy (3)W polskim prawie drogowym, każdy ma obowiązek wykupić ubezpieczenie OC – czyli ochrony cywilnej. Posiadanie tego typu polisy ma za zadanie chronić przed roszczeniami odszkodowawczymi ze strony poszkodowanych w momencie, w którym to kierowca jest sprawcą kolizji lub wypadku. Jest to bardzo potrzebne oraz niezbędne ubezpieczenie. W świecie kapitalistycznym można wykupić różnorodne polisy, z których będziemy korzystali w specjalnych sytuacjach. Przykładem może być polisa, która zapewnia samochód zastępczy w sytuacji, gdy nasz podstawowy środek komunikacji jest niesprawny (niezależnie od winy). Tego rodzaju ochrona jest dla wielu osób niezbędna, ponieważ człowiek bez samochodu, czasami tylko przez jeden dzień, nie jest w stanie funkcjonować, poczynając od obowiązków zawodowych, na rodzinnych kończąc. Samochody zastępcze wypożyczane są przez przedsiębiorstwa wyspecjalizowane w tego typu usługach za opłatą, która jest uiszczana przez zakład ubezpieczeniowy, w którym ubezpieczony wykupił polisę.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

samochod-zastepczy-bydgoszcz

ABOUT THE AUTHOR

Inne wpisy o motoryzacji:

  • Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wydajne dostawy Dostarczanie towaru to spore wyzwanie – wymaga przede wszystkim odpowiedniego zapleczu i aut, które będą w stanie go pomieścić. Jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych katowice cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem i ma to swoje uzasadnienia. Przykład? Nie każdy właściciel firmy chce inwestować w rozbudowaną flotę samochodów, jeżeli zna realne potrzeby i możliwości

  • Tani wynajem samochodów Warszawa

    Tani wynajem samochodów Warszawa

    Oszczędzanie na samochodzie Nikt z nas nie narzeka na nadmiar pieniędzy lub zbyt wysoką pensję. Dodatkowo coraz częściej słyszy się o konieczności oszczędzania, więc w mediach królują tematy o tym jak zaoszczędzić na rachunkach, zakupach i utrzymaniu się w mieście. Jedną z porad słyszanych coraz częściej jest to, by korzystać z komunikacji miejskiej lub rowerów.