|  |  |  | 

Auta Mikrotuneling Sztormiaki

Logistyka transportu

Logistyka transportu
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Logistyka transportu (2)W dzisiejszym artykule zdefiniujemy sobie pojęcie logistyki. Tekst ten ma za zadanie przede wszystkim wyjaśnienie każdemu z czytelników, co powszechnie rozumie się, jako logistykę oraz jaka jest jej poprawna definicja.
Logistyka to generalnie proces planowania sprawnego przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Opisywane pojęcie obejmuje również takie rzeczy, jak chociażby realizowanie i kontrolowanie procesu przemieszczenia się. Dotyczy to nie tylko przeniesienie własnej osoby, ale również chociażby przepływ surowców, czy materiałów przemysłowych.
Logistyka transportu była pierwotnie terminem używanym głównie w jednostkach wojskowych. Była to jedna z trzech wielkich wojennych sztuk razem z taktyką oraz strategią. Jednakże to pojęcie okazało się z czasem tak bardzo przydatne, że zaczęło być używane również przez ludność cywilną.
Sądzę, że napisałem już wystarczająco dużo w temacie tak zwanej logistyki. Jeśli ktoś zainteresował się tą tematyką, zalecam poszukiwanie informacji na własną rękę.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

logistyka-transportu

ABOUT THE AUTHOR

Inne wpisy o motoryzacji:

  • Czy tak naprawdę warto rozwijać własną firmę?

    Czy tak naprawdę warto rozwijać własną firmę?

    Cóż, należy zwrócić uwagę, że jeżeli jesteś tą osobą, która poważnie traktuje swoją firmę, to w dosłownie każdym momencie na pytanie – czy aby na pewno warto inwestować pieniądze w swoją firmę, bardziej ją rozwijać, odpowiedź jest jedna: bez chociażby cienia wątpliwości warto! No dobrze, lecz co zatem możemy robić? Cóż, akurat tutaj na większą

  • Crash pady Yamaha fz6

    Crash pady Yamaha fz6

    Jest wielu fabrykantów części do motorów, a każdy z nich ma już wyrobioną markę. Kupując części do motocykli, wskazane jest właśnie na takich fabrykantów stawiać, bo ich produkty są najwyższej postaci, mocne, porządne, solidne i hartowne. Próbują się w każdych warunkach i sytuacjach. Niezwykle słynne są np. crash pady hornet. Crash pady służą do asekuracji