|  |  |  | 

Auta Mikrotuneling Sztormiaki

Logistyka transportu

Logistyka transportu
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Logistyka transportu (2)W dzisiejszym artykule zdefiniujemy sobie pojęcie logistyki. Tekst ten ma za zadanie przede wszystkim wyjaśnienie każdemu z czytelników, co powszechnie rozumie się, jako logistykę oraz jaka jest jej poprawna definicja.
Logistyka to generalnie proces planowania sprawnego przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Opisywane pojęcie obejmuje również takie rzeczy, jak chociażby realizowanie i kontrolowanie procesu przemieszczenia się. Dotyczy to nie tylko przeniesienie własnej osoby, ale również chociażby przepływ surowców, czy materiałów przemysłowych.
Logistyka transportu była pierwotnie terminem używanym głównie w jednostkach wojskowych. Była to jedna z trzech wielkich wojennych sztuk razem z taktyką oraz strategią. Jednakże to pojęcie okazało się z czasem tak bardzo przydatne, że zaczęło być używane również przez ludność cywilną.
Sądzę, że napisałem już wystarczająco dużo w temacie tak zwanej logistyki. Jeśli ktoś zainteresował się tą tematyką, zalecam poszukiwanie informacji na własną rękę.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

logistyka-transportu

ABOUT THE AUTHOR

Inne wpisy o motoryzacji:

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Strona dla każdego Wiele osób zastanawia się nad stworzeniem własnej strony internetowej czy bloga. Niestety porzuca ten pomysł, myśląc że nie znajdzie odpowiedniej witryny. Teraz to nic prostszego. Zapraszam cię drogi czytelniku na wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego. Posiada on niezliczoną ilość szablonów,który możesz wybrać oraz szatę graficzną twojej strony dostosowaną do treści. Mamy

  • Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Czy warto prowadzić wypożyczalnie samochodów? Aktualnie bardzo wiele osób decyduje się na wynajęcie samochodu, zamiast na jego kupno. Wiąże się to z faktem, że przy ograniczonych dochodach, ciężko jest sobie pozwolić na tak duży wydatek, jakim jest samochód. Dlatego też wypożyczalnie takich samochodów zyskują coraz to nowych klientów. Wynajem samochodów jest na tyle popularny, że