|  |  |  | 

Mikrotuneling Sztormiaki Usługi

Klimatyzacja samochodowa Poznań

Klimatyzacja samochodowa Poznań
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Klimatyzacja samochodowa Poznan (2)W tym artykule również będę omawiał zagadnienie związane w dużym stopniu z klimatyzacją. Jednakże, w odróżnieniu od poprzedniego tekstu, opiszę szczegółowo pewien konkretny jej aspekt. Dzisiejszy artykuł będzie się skupiał na tak zwanych czynnikach chłodzących wykorzystywanych obecnie w szeroko pojmowanej klimatyzacji.
Początkowo czynnikiem chłodzącym był najczęściej po prostu dwutlenek węgla. Używano go od dziewiętnastego wieku naszej ery i był w powszechnym zastosowaniu jeszcze do lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Jednakowoż z czasem został on wyparty przez znacznie bardziej ekonomiczne w zastosowaniu substancji. Były to fluoryzowane węglowodory. Powodem większej opłacalności ich stosowania było przede wszystkim to, iż mogły one spełniać swoją zasadniczą funkcję przy dużo niższym ciśnieniu roboczym w chłodzonym układzie.
Sądzę, że opowiedziałem już wszystko, co najważniejsze w kwestii czynników chłodzących. Jeśli kogoś zainteresowała klimatyzacja samochodowa Poznań jest miastem, gdzie uczyłem się o tym na studiach.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

klimatyzacja-samochodowa-poznan

ABOUT THE AUTHOR

Inne wpisy o motoryzacji:

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Strona dla każdego Wiele osób zastanawia się nad stworzeniem własnej strony internetowej czy bloga. Niestety porzuca ten pomysł, myśląc że nie znajdzie odpowiedniej witryny. Teraz to nic prostszego. Zapraszam cię drogi czytelniku na wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego. Posiada on niezliczoną ilość szablonów,który możesz wybrać oraz szatę graficzną twojej strony dostosowaną do treści. Mamy

  • Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wydajne dostawy Dostarczanie towaru to spore wyzwanie – wymaga przede wszystkim odpowiedniego zapleczu i aut, które będą w stanie go pomieścić. Jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych katowice cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem i ma to swoje uzasadnienia. Przykład? Nie każdy właściciel firmy chce inwestować w rozbudowaną flotę samochodów, jeżeli zna realne potrzeby i możliwości