|  |  |  | 

Obrabiarki CNC Suwnice Pomostowe Usługi

Akcesoria motoryzacyjne

Akcesoria motoryzacyjne
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Akcesoria motoryzacyjne (9)Trzeba przyznać, że zróżnicowanie cenowe, jeśli chodzi o akcesoria motoryzacyjne jest naprawdę ogromne. Warto jednak polegać na modelach Skody. Duże znaczenie przy rezygnacji z systemu Twindoor miał fakt, że było to po prostu drogie rozwiązanie. Nie jest przecież tajemnicą, że nawet niewielkie oszczędności w produkcji wielkoseryjnej dają nam olbrzymie korzyści. Pod maską nowa Skoda Superb 3 ma kilka istotnych zmian. Nie znajdziemy już bowiem w żadnym wypadku silników sześciocylindrowych. Teraz Superb 2015 stawia na jednostki czterocylindrowe czyli diesle i benzyniaki. Jednostki benzynowe rozwijają od nawet 110 do 280 KM, diesle nawet do 190 KM. Teraz dzięki obniżeniu masy własnej spalanie będzie aż o 15 procent niższe w porównaniu do poprzedników. Najbardziej oszczędny wariant TDI w fabrycznym cyklu testowym zużywa zaledwie 3,7 litra na 100 kilometrów, co jest niebywałym wynikiem bez wątpienia. Skoda wreszcie zafundowała Superbowi komfortowe zawieszenie. Za dopłatą w wysokości mniej więcej 4000 złotych będziemy mogli zamówić bez problemu adaptatywny układ DCC.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

akcesoria-motoryzacyjne

ABOUT THE AUTHOR

Inne wpisy o motoryzacji:

  • Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wydajne dostawy Dostarczanie towaru to spore wyzwanie – wymaga przede wszystkim odpowiedniego zapleczu i aut, które będą w stanie go pomieścić. Jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych katowice cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem i ma to swoje uzasadnienia. Przykład? Nie każdy właściciel firmy chce inwestować w rozbudowaną flotę samochodów, jeżeli zna realne potrzeby i możliwości

  • Tani wynajem samochodów Warszawa

    Tani wynajem samochodów Warszawa

    Oszczędzanie na samochodzie Nikt z nas nie narzeka na nadmiar pieniędzy lub zbyt wysoką pensję. Dodatkowo coraz częściej słyszy się o konieczności oszczędzania, więc w mediach królują tematy o tym jak zaoszczędzić na rachunkach, zakupach i utrzymaniu się w mieście. Jedną z porad słyszanych coraz częściej jest to, by korzystać z komunikacji miejskiej lub rowerów.